הלוואות לשכירים

  • מעוניין לשפץ את הבית? לשדרג את הרכב? חופשה של שבוע?
  • צריך 20,000 ש"ח? 40,000 ש"ח? 80,000 ש"ח?
  • חייב לכסות את המינוס בבנק באופן מיידי?

כיום שכירים יכולים לקבל "הלוואה לשכירים" בתנאים יוצאים מן הכלל (עד 80,000 ש"ח) - מהיום להיום.
רק אצלנו תקבל פריסת תשלומים שמותאמת לתלושי השכר שלך -  ותאפשר לך לעמוד בתשלומים בלי בעיה.
כסף מזומן לחשבון הבנק שלך מהיום להיום!

למידע נוסף אודות ההלוואות שלנו - לחץ כאן
למידע נוסף אודות הלוואות אקספרס (הכי מהיר שיש) - לחץ כאן


הלוואות לשכירים

כולנו שואפים לעצמאות כלכלית! העבודה הרבה והשעות הרבות שאנו מקדישים לה לעיתים מתישה ואף גורמת לחלקנו להרגיש כי היא גורמת לנו להתרחק מהיעדים הרבים שהצבנו לעצמנו בחיים.

המציאות כיום היא שרוב העובדים במשק הם שכירים ורוב אותם שכירים מנסים לשמור על האיזון הנכון שבין ההכנסות להוצאות שלנו, אך מדי פעם מופיעה הוצאה בלתי צפויה בעקבות שיפוץ, טיפול רפואי וכד' או הוצאה מתוכננת כמו רכישת רכב חדש וטיסה לחו"ל.

בכדי שרוב השכירים יוכלו לעמוד באותן הוצאות עליהם לקחת הלוואה. הלוואה לשכירים הפכה לדבר לגיטימי ורוב השכירים מבקשים הלוואות במטרה לכסות את הוצאותיהם ולהגשים את רצונותיהם.


הלוואה לשכירים – התהליך

כאשר עסקים מגיעים אלינו במטרה לקחת הלוואה, ההלוואה ניתנת להם על סמך תכנית עסקית או על סמך נכסים. לעומת זאת כאשר שכירים מגיעים אלינו במטרה לקבל הלוואה לכל מטרה הם משתמשים בתלושי המשכורת שלהם על מנת להוכיח שהם כשירים להחזיר את ההלוואות בזמן ובמלואן. בכדי לאשר הלוואה לשכירים אנו מבקשים מהלווה מספר תלושי משכורת אחרונים ודפי חשבון בנק של החודשים האחרונים.

הפנייה אלינו כגוף המעניק הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים מאפשר ללקוחותינו להמשיך לנהל את חשבון הבנק שלהם כרגיל, מבלי לאבד את זכויותיהם בבנק בעקבות לקיחת ההלוואה, דבר שככל הנראה היה קורה אילו היו לוקחים את ההלוואה מהבנק.


הלוואות לשכירים - חשוב לדעת

לפני שפונים לקבלת הלוואה לשכירים מכל גוף פיננסי שאינו הבנק, כמו חברת האשראי, חברת הביטוח או גוף פיננסי עצמאי אחר, חשוב לבדוק שגוף זה אכן עובד באופן חוקי כמונו. כולנו שמענו לא פעם על "השוק האפור", שם הריבית יכולה בקלות להרקיע שחקים. גופים פיננסים כמונו המעניקים הלוואות באופן חוקי ובטוח, עושים זאת תחת עמידה בדרישות וחוקי משרד האוצר ובנק ישראל.

דבר נוסף שחשוב לוודא לפני בקשת הלוואות לשכירים הוא שגובה ההלוואה שאתם לוקחים בתוספת הריבית יהיה בסופו של דבר מתאים להכנסות וההוצאות שצפויות לכם במהלך תקופת החזר ההלוואה. אצלנו בפגישת הייעוץ תקבלו את כל ההסברים על הלוואות לשכירים ועל ההלוואה שתתאים לכם.


למה כדאי לעבוד דווקא איתנו? צפה עכשיו (02:40)


הלוואות לשכירים עם משכורת