הלוואות פרטיות

  • קיבלת החלטה לשדרג את הרכב?
  • מעוניין לעזור לילדים לסגור את החודש?
  • הגיע הזמן לשפץ את הבית? 

כיום אנשים רבים נוטלים הלוואות לצורך מגוון מטרות וגם אתה יכול לקבל עכשיו באופן מיידי הלוואה פרטית
לכל מטרה (עד 80,000 ש"ח) - מהיום להיום. למה דווקא אצלנו? כי פריסת התשלומים הנוחה תאפשר לך לעמוד בתשלומים בלי בעיה.
כסף מזומן לחשבון מהיום להיום!


לחץ כאן למידע נוסף אודות הלוואות פרטיות
לחץ כאן למידע נוסף אודות הלוואות אקספרס (הלוואות מהירות)


עבור המטרות הללו ועוד רבות אחרות קיימת הלוואה פרטית. הלוואות חוץ בנקאיות הינן הלוואות רגילות, הניתנות ע"י גופים חוץ בנקאיים. הלוואות פרטיות נלקחות מדי יום על ידי אנשים פרטיים אשר מעוניינים להלוות סכום כסף לכל מטרה שהיא. קיימים עשרות גופים אשר מעניקים אפשרויות של הלוואות פרטיות לכל מטרה, בניהם בנקים, חברות אשראי, גופים פיננסים פרטיים ועוד. כל גוף מעניק הלוואה פרטית שהיא ייחודית, מותאמת ללווה בסכומים ובתנאים השונים.


הלוואות פרטיות – אנו רגילים לפנות באופן אוטומטי לבנק

מאז תקופת הנעורים בה פתחנו את חשבון הבנק שלנו, אנו רגילים לבצע את כל הפעולות הנוגעות לכספים דרך הבנק. חלקנו מקבלים את תנאי חשבון הבנק שלנו מבלי לבדוק אפשרויות נוספות וחלקנו מקבלים את תנאי מסגרת האשראי שלנו, בכך אנחנו יכולים להפסיד והרבה. ההפסד אינו מתבטא רק בכסף ובתנאי ההלוואה שאנו מקבלים מהבנק אלא גם בסוג ההלוואה שאנו נוטלים, הייעוץ שאנו מקבלים ויחסיהם של נותני השירות בבנק.

כיום ישנן אפשרויות שונות לקבלת הלוואות פרטיות. כמו שציינו, אין צורך לעבור תמיד את הטרחה הרבה בפנייה לבנק כדי לקבל הלוואה פרטית. ניתן לפנות אל מספר גופים פיננסים ולקבל הלוואה בתוך זמן קצר. חשוב לבדוק לפני לקיחת ההלוואה שאותו גוף פיננסי ממנו אתם לווים מאושר על ידי משרד האוצר ושאינכם פונים למקורות שאינם חוקיים. בנוסף, ישנם גופים שונים שמתווכים בינכם לבין הבנקים ועוזרים לכם לחסוך אלפי שקלים בחודש.


הלוואה פרטית חוץ בנקאית בתנאים נוחים

כשתגיע אלינו לפגישת ייעוץ לגבי ההלוואה תרגיש מה שלא הרגשת עד היום בסניף הבנק שלך. בפגישה עימנו תוכל לקבל ייעוץ לגבי ההלוואה שתתאים לך לפי צורך ההלוואה, יכולת ההחזר, גובה ההלוואה, התנאים המוצעים ותנאים הנוחים.

במידה והינך מעוניין לקבל הלוואה פרטית באופן מיידי ניתן לקבל את הייעוץ גם דרך הטלפון. לאחר בדיקה של מספר נתונים נוכל לאשר לך את קבלת ההלוואה ולהפקיד אותה ישירות לחשבון הבנק שלך.


למה לעבוד דווקא איתנו? צפה עכשיו בסרטון קצר (02:40)


הלוואות פרטיות חוץ בנקאיות